Новини

Новий міні комп’ютер Raspberry Pi 400

Новий міні комп’ютер Raspberry Pi 400

Raspberry Pi – це відома всьому світу компанія, що випускає міні-комп’ютери. Її мета надати споживачеві доступні та високопродуктивні програмовані ПК.

Однак, як виявилося, сучасний користувач потребує не тільки продуктивної техніки, а й комфорту. Тому розробники вирішили випустити повноцінний комп’ютер, який легко розміститься в клавіатурі. Raspberry Pi 400 – це пристрій без окремого системного блоку і корпусу.

Особливості Raspberry Pi 400

За основу моделі взято
Raspberry Pi 4
. Однак, маючи чотирьохядерний процесор ARM Cortex із тактовою частотою 1,8 ГГц, Pi 400 працює значно швидше. У ньому є Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.0, Wi-Fi, два порти micro HDMI і USB 3.0 і один – USB 2.0. Порт USB-C служить для підключення живлення. До того ж у ньому є слот microSD, а також роз’єм GPIO. Перевага цієї моделі – економія місця на робочому столі. До того ж нею легко користуватися, вона з успіхом замінить традиційний комп’ютер.

Raspberry Pi 400 можна підключати як до телевізора, так і до монітора, а вставивши карту пам’яті та під’єднавши мишу і живлення, можна сміливо братися до роботи.

У підсумку ви отримуєте звичайний робочий базовий комп’ютер, з яким можете програмувати, слухати музику і дивитися фільми. Усі додаткові аксесуари зроблять його ще зручнішим в експлуатації. Це важливо для недорогого комп’ютера доступного для дітей, який допоможе їм осягнути ази програмування, а також навчить працювати з комп’ютерними програмами. Raspberry Pi 400 працює з
Linux
. І це оптимальне рішення для тих, хто бажає освоїти програмування. Ціна цього ПК набагато дешевша, ніж звичайний телефон, водночас міні комп’ютер має велику і зручну клавіатуру, з якою зручно працювати.

Залежно від регіону клавіатура може мати 78 або 79 клавіш, а її конструкція не відрізнятиметься від звичайних клавіатур на ноутбуках. На момент перших продажів планували всього шість розкладок, але в майбутньому їх стане значно більше.

Як вважають розробники, цей міні-комп’ютер буде необхідний не тільки дітям для навчання програмування, а й для старшого покоління. Планують, що Pi 400 буде використовуватися як звичайний робочий комп’ютер. Саме тому він має два виходи HDMI для підключення відразу двох моніторів. Це досить зручно в бізнес-сфері.

Для багатьох людей, і особливо для студентів, це необхідний пристрій, на якому можна працювати вдома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *