Новини

Raspberry Pi Pico

Raspberry Pi Pico

Відома компанія, що створила одноплатний міні комп’ютер Raspberry Pi Foundation, розробила першу недорогу плату мікроконтролера Raspberry Pi Pico. Вона має найновіший потужний чіп RP 2040 і все необхідне для роботи з проектами електроніки, що вбудовується.

Що відомо про мікроконтролер Pico

Raspberry Pi Pico – це перша плата мікроконтролера Raspberry Pi, розроблена спеціально для фізичних обчислень. Відомо, що цей тип пристрою не працює з операційною системою і, як правило, запрограмований для виконання одного завдання, можливо, досить складною. Воно дозволяє проводити різні експерименти з обладнанням і є своєрідним мозком для винайдених пристроїв. Його легко програмувати через USB з будь-якого іншого комп’ютера за допомогою C / C ++ SDK або порту MicroPython.

Pico має цифровий інтерфейс. Пристрій складається з мікроконтролера RP 2040, розробленого Raspberry Pi; двоядерного процесора ARM Cortex M0+ із частотою до 133 МГц. Контролер має вбудовану флеш-пам’ять, режими сну та очікування з низьким споживанням електрики, велику кількість контактів GPIO, а також можливість паяння безпосередньо на платі. Всі контакти GPIO мають логіку 3,3 Ст.

Пристрій включає: 2 × SPI, 2 × I2C, 2 × UART, 3 × 12-бітний АЦП, точний годинник і таймер на кристалах, датчик температури.

Мікроконтролер RP 2040 – це комп’ютер, для якого не використовується клавіатура та монітор. Його необхідно програмувати на отримання введення та надсилання виведення на контакти. З ним легко керувати запаленням світла, звуками та багатьом іншим.

Raspberry Pi Pico можна вважати відповіддю на створені раніше конкуруючі мікроконтролери Arduino Nano. Pico має зовсім невеликі розміри 0,825х2 дюйми і може мати припаяні роз’єми для використання в перфорованій платі, а може бути припаяним безпосередньо до плати за допомогою зубчастих контактних майданчиків. Він має широку підтримку програмного забезпечення та потужні технічні можливості.

Програмування цієї нової сучасної плати не потребує особливих зусиль. З цим впорається навіть недосвідчений користувач. Для цього використовують MicroPython – зручну мову для написання програм та підключення обладнання. Завдяки цьому Raspberry Pi Pico буде взаємодіяти з навколишнім світом, ви зможете створювати власні проекти для розваги або для створення комфорту.

Отже, Raspberry Pi Pico – це перший продукт компанії, побудований на кремнії і має доступну ціну, а головне – високу продуктивність.

Переваги:

  • компактність;
  • висока ефективність;
  • може працювати зі складними програмами;
  • доступна ціна.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *