Новини

Нові камери – Raspberry Pi High Quality Camera

Нові камери від Raspberry Pi – Raspberry Pi High Quality Camera

Регулярно компанія створює аксесуари для свого мінікомп’ютера, проте остання модель камери схвилювала світ технологій.

Новий високоякісний модуль камери Raspberry Pi з більш чутливим датчиком зображення і змінними об’єктивами став повним оновленням попередньої моделі.

Raspberry Pi High Quality Camera має високу якість і ідеально підходить для спеціалістів, творців контенту та відео операторів, які бажають проводити експерименти, працюючи з нею. З’явилася можливість використовувати різні об’єктиви, вручну налаштовувати фокус і діафрагму, а також прикріплювати її до штатива. Це найкраща камера, що підходить для Raspberry Pi. Вона універсальна, має великий потенціал для майбутніх проєктів і доступну ціну.

Особливості та переваги Raspberry Pi High Quality Camera

Це новітній і сучасний аксесуар для Raspberry Pi, що має вищу чутливість і вищу роздільну здатність у 12 мегапікселів, ніж попередній модуль. Камера призначена для роботи зі змінними об’єктивами з кріпленням C і CS. Інші об’єктиви можуть бути адаптовані за допомогою адаптерів.

Raspberry Pi High Quality Camera є альтернативою модулю V2 для побутових і промислових застосунків, включно з камерами відеоспостереження, що вимагають високого рівня візуальної точності. Аксесуар сумісний з усіма моделями комп’ютерів
Raspberry Pi
починаючи з Raspberry Pi 1 Model B.

У комплекті є друкована плата з датчиком Sony IMX477, шлейф для під’єднання до міні-комп’ютера, перехідник для кріплення, а також алюмінієве кріплення для штатива і механізм для регулювання фокусу. Нова камера сумісна з усіма попередніми моделями комп’ютера. Для старіших Raspberry Pi знадобиться спеціальний адаптер.

Камера може працювати з різними об’єктивами. Налаштувати її зовсім нескладно. Перед початком встановлення вставляють карту microSD з останньою версією Raspbian OS. Після того, як ви знайдете роз’єм камери, розташований поруч з аудіо портом, вам знадобитися тонкий стрічковий кабель. Вставте його до упору в роз’єм камери і підключіть до Raspberry Pi.

Камера HQ чудово підходить для проєктів, у яких вам потрібно розглянути найдрібніші деталі. Крім того, її використовують там, де потрібні спеціальні об’єктиви. Наприклад, під час зйомок дикої природи.

З камерою HQ Raspberry можна зробити приголомшливими великий спектр проєктів, починаючи від покадрової фотографії до систем відеоспостереження. З нею з’являється можливість знімати більш детально, з поліпшеними характеристиками навіть при слабкому освітленні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *